Inštruktori FLOWIN-u®

MASTER TRÉNER 🏆

Lucia Babony

Za posledných 20 rokov som sa zlepšovala čo najviac to len bolo možné a svoje tanečné pohyby a zručnosti som využila pri práci s deťmi, mládežou i dospelými, a s ľuďmi s rôznymi druhmi postihnutia.

Počas pôsobenia v tanečnom klube som začala spolupracovať v Sunflowerstudiu, ktoré sa začalo rozbiehať od roku 2009. Už vtedy som mala možnosť vyskúšať rôzne typy cvičení. No ako to už býva u nás športovcov, tak som si popri tanci privodila prasknutú platničku z preťaženia, ale bojovať som neprestala ani keď mi lekári povedali, že mám oddychovať. Zobrala som si domov FLOWIN® podložku a rozhodla som sa, že ju skúsim naplno využiť.

A tak ma aj táto skúsenosť posunula ďalej v tom, aby som sa naučila poznať svoje telo, pochopiť ako pracuje čo potrebuje nielen dávať, ale aj dostávať. Pochopiť prácu so svojim telom mi otvorila možnosti ako môcť poradiť aj druhým. Netrvalo to dlho a ja som opäť stála na tanečnom parkete . Bez bolesti chrbta som mohla pokračovať v tom čo ma bavilo a napĺňalo. FLOWIN® ma však chytil za srdce a ja som sa rozhodla, že chcem robiť to čo ma baví a šíriť to ďalej medzi ľudí. Najskôr len medzi klientov a priaznivcov tohto úžasného konceptu. Od začiatku somm bola presvedčená, že je FLOWIN® výborný koncept a má veľký potrenciál. Rozhodla som sa preto zabojovať a poprosiť zakladateľov vo Švédsku, aby zvážili môj záujem stať sa Master trénerkou – školiteľkou tohto konceptu.

Podarilo sa a v roku 2011 Conny Bergenstein pricestoval do Bratislavy a sen sa stal skutočnosťou. FLOWIN® je už na trhu dlhšie, i keď ho veľa ľudí nepozná ešte ani dnes. Som šťastná, že sa mi podarilo dostať ho do povedomia medzi mnohých a mnohým ľuďom už aj pomohol. Je to koncept, ktorý zvládne každý!

Moje odporúčanie

Nebojte sa vyskúšať niečo nové. FLOWIN® sa vám určite bude páčiť 🙂.

Dbajte na to, aby bol váš FLOWIN® inštruktor certifikovaný a v pravidelných intervaloch posúval svoje znalosti ďalej. Pretože tým prospieva nielen sebe, ale predovšetkým Vám. 

Som šťastná, keď sú moji/naši klienti šťastní a na hodiny FLOWIN sa opäť vrátia.

Zoznam certifikovaných inštruktorov, ktorí prešli školením Master trénerky SR Lucii Babony, naďalej spolupracujú s Luciou Babony a FLOWIN-SK, zlepšujú sa, sú pravidelnými absolventami FLOWIN® special tréningov i workshopov.   

Chcete byť FLOWIN inštruktor?

Poskytujeme školenia (workshopy) pre nových inštruktorov, ale i inštruktorov, ktorí školenie už absolvovali a potrebujú refresh. Neváhajte nás kontaktovať. Termín nového školenia je 22.3.2020 🙂